Decyzja odnośnie wyboru wykonawcy naszej instalacji
24.07.2020

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak bardzo ważna, jest decyzja odnośnie Firmy, z której usług zdecydujesz się skorzystać??!


BARDZO WAŻNA!
Dotyczy to wszystkich branż, a szczególnie tych, gdzie mamy do czynienia z produktem, który ma działać 25-35 lat — takich jak instalacja fotowoltaiczna.


Obecnie na rynku działa mnóstwo firm w branży fotowoltaicznej.
Od razu nasuwa się tu pytanie — ile z nich będzie na rynku za 3-4 lata?!
Czy będziesz miał się z kim skontaktować, jeżeli będziesz potrzebował pomocy lub po prostu będziesz chciał o coś zapytać?!
Nawet czy ktoś odbierze od Ciebie telefon po podpisaniu umowy, czy montażu?!
Niestety jak to życiu — bywa różnie 🙁

Dlatego bardzo ważne jest, żeby ostrożnie dobierać sobie partnerów do współpracy.
Nasz Partner Firma COLUMBUS ENERGY to Firma, która jest notowana na Giełdzie i jest najczęściej wybieranym dostawcą fotowoltaiki w Polsce.
To ogromne wyróżnienie od naszych klientów, którzy obdarzają nas na co dzień swoim zaufaniem. Dzieje się tak m.in. dzięki kompleksowej obsłudze, oferowaniu wysokiej jakości materiałów i świadczonych przez nas usług.

Jako JEDYNI na rynku oferujemy dla swoich Klientów 15-letnią Gwarancją Totalną i usługę Columbus Care, docenioną godłem „Teraz Polska”.

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70