Dotację CZYSTE POWIETRZE 14 100 zł odliczamy od ceny zakupu urządzenia !
13.11.2020

Sezon grzewczy kojarzy Ci się z dodatkowymi obowiązkami? Popiół, dym. Raz za gorąco, a raz za zimno. Mamy dla Ciebie urządzenie. Jest nią wielofunkcyjna pompa ciepła, która w zimie ogrzeje, a w lecie ochłodzi Twój dom, a  przez cały rok będzie przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Jest to urządzenie bezobsługowe. Nie ma potrzeby czyszczenia, rozpalania w piecu, czy podkładania opału. Użytkowanie pompy jest czyste, ciche (ok. 39 dB) i całkowicie bezemisyjne. Powietrzna pompa działa efektywnie również wtedy, gdy na zewnątrz panuje niska temperatura nawet do -25 stopni Celsjusza.

Pompa ciepła od Columbus Energy jako źródło energii, wykorzystuje energię odnawialną, zgromadzoną w powietrzu. Energia z zewnątrz (dolne źródło) dzięki czynnikowi chłodniczemu i odpowiedniemu sprężeniu transportowana jest do źródła górnego, gdzie zamieniana jest na ciepło użytkowe.

Decydując się na zakup pomy ciepła z naszej oferty możesz skorzystać z dotacji rządowego programu „Czyste powietrze”  w kwocie 14 100 zł.  Dotację tę od razu odliczymy od ceny urządzenia. Nie będzie trzeba czekać kilku miesięcy na jej zwrot.

Jako autoryzowany przedstawiciel Columbus Energy, pomożemy  w doborze odpowiedniej mocy pompy ciepła.  Na początek ustalimy całkowite zapotrzebowanie budynku na ciepło, a także na podstawie ilości i preferencji domowników  ilość energii potrzebnej do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

W ramach oferty Go Comfort otrzymają Państwo od nas:

*  bezpłatny audyt i doradztwo,

*  projekt instalacji,

*  niezawodną pompę NIBE lub Kaisai,

*  złożenie wniosku o dotację Czyste Powietrze –

14 100 zł, którą to kwotę od razu odliczymy od ceny zakupu  

*  ogrzewanie i ciepła woda,

*  wszechstronne zastosowanie: CO i CWU,

* bezinwazyjny montaż, bez odwiertów i przekopów,

*  korzystne finansowanie – 4,5% RRSO. stała rata na 10 lat,

*  gwarancję producenta – 5 lat,

*  cichą pracę ok. 39 db,

Pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów:

-Jak zasilana jest pompa? Pompa ciepła zasilana jest prądem, jest on niezbędny do pracy sprężarki oraz grzałki. Najbardziej opłacalne jest uzupełnienie układu o instalację fotowoltaiczną, dostarczającą darmową energię elektryczną do zasilania pompy ciepła. To nie tylko korzystne ze względów finansowych, ale i ekologicznych.

-Czy dom musi być specjalnie przygotowany? Wiadomo, że im lepiej będą zaizolowane i bardziej szczelne przegrody zewnętrzne, tym wyższa będzie efektywność urządzenia. Oznacza to, że nawet większy dom, ale po odpowiedniej termomodernizacji, łatwiej ogrzać niż mniejszy, ale o gorszych parametrach przewodzenia.

-Czy trzeba wymieniać stary system ogrzewania? Przy pompie ciepła najbardziej efektywne jest użycie niskotemperaturowych odbiorników, jak ogrzewanie podłogowe, czy ścienne. Jeśli jednak  system ogrzewania opiera się na tradycyjnych grzejnikach  nie trzeba ich wymieniać. Czasem konieczne może okazać się  dołożenie kilku żeberek, aby instalacja w pełni zaspokajała komfort cieplny całej rodziny.

-Czy trzeba dokonywać przeglądów pompy? Jak każde urządzenie grzewcze, również pompy ciepła do prawidłowej pracy wymagają okresowej kontroli serwisowej, polegającej na ocenie poprawności działania całego systemu. Regularne przeglądy zapewnią urządzeniu długą, bezawaryjną i  efektywną pracę.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą poznać szczegóły oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70