Ogrzewanie na podczerwień
Jako przedstawiciel firmy Raine Polska Sp. z o. o, będącej dystrybutorem paneli grzewczych UDEN-S chcemy Państwu zaoferować elektryczne systemy ogrzewania na podczerwień. Ogrzewanie podczerwienią to najlepsza i najbardziej efektywna technologia grzewcza, jaka jest obecnie dostępna na rynku. Jest tańsza w zakupie i eksploatacji, a także przyjazna dla zdrowia i środowiska, ponadto bardziej komfortowa w użytkowaniu niż tradycyjne metody. Wcześniejsze sposoby ogrzewania elektrycznego były często odrzucane, z uwagi na niewielką powierzchnię grzewczą oraz duże zapotrzebowanie na energię, a tym samym kosztowne. Nowoczesne panele elektryczne firmy UDEN-S całkowicie zmieniają postać rzeczy. Są bardzo konkurencyjną metodą ogrzewania. Dzieje się tak za sprawą wykorzystania energii cieplnej, uzyskiwanej z zamiany energii elektrycznej w promienie podczerwone. Co to jest podczerwień? Podczerwień-promieniowanie podczerwone to promieniowanie elektromagnetyczne o długości pomiędzy światłem widzialnym, a falami radiowymi. Promieniowanie podczerwone emituje każde ciało fizyczne, które ma temperaturę wyższą od zera bezwzględnego.
PODSTAWOWE ZALETY OGRZEWANIA NA PODCZERWIEŃ:
 • dobroczynny wpływ na zdrowie
 • wysoka wydajność grzewcza (jedynie 1% strat przesyłowych),
 • niskie koszty instalacji,
 • wysoki komfort użytkowania,
 • niezwykle łatwa kontrola temperatury w pomieszczeniu za pomocą wybranego termostatu, który umożliwia dostosowanie temperatury wg potrzeb,
 • nie powoduje ruchu powietrza, które unosi kurz pyłki, bakterie (doskonałe rozwiązanie dla  alergików, astmatyków)
 • tworzy przyjazny mikroklimat,
 • ciepło rozchodzi się równomiernie w całym pomieszczeniu,
 • zapobiega tworzeniu się wilgoci w pomieszczeniu, a tym samym powstawaniu pleśni i grzybów,
 • nie wysusza powietrza,
 • łatwy montaż, brak potrzeby konserwacji i przeglądów technicznych,
 • bezpieczna i ekologiczna technologia przyjazna dla środowiska.
Promieniowanie podczerwone jest dla człowieka absolutnie naturalne i bezpieczne oraz  wpływa korzystnie na nasz organizm.

Panele UDEN-S oparte są na technologii wykorzystującej fale światła z obszaru poniżej obszaru widzialnego, których przyjemne ciepło można porównać z promieniami słonecznymi. Promieniowanie podczerwone jest dla człowieka absolutnie naturalne i bezpieczne oraz  wpływa korzystnie na nasz organizm. Jest pozbawione szkodliwego UV, a ta sama technologia jest od wielu lat wykorzystywana w sanatoriach, ośrodkach SPA i inkubatorach dla noworodków. Najlepszym i najbardziej znanym źródłem fali ciepła w podczerwieni jest oczywiście Słońce. Można więc powiedzieć, że nabywając nasze panele grzewcze stajecie się Państwo posiadaczami własnego małego słońca w domu. Fale emitowane przez panele docierają, bez ogrzewania powietrza, bezpośrednio do ciała, powodując uczucie kojącego ciepła i komfortu. Ogrzewanie powietrza przy tradycyjnych grzejnikach wiążę się z kilkoma mankamentami, a nawet zagrożeniami. Ma wtedy bowiem miejsce ruch powietrza, który unosi kurz, pyłki, bakterie i inne cząstki, utrudniając życie  alergikom i astmatykom. Ruch powietrza przy cieple konwekcyjnym rozchodzi się nierównomiernie, przez co przy podłogach jest zimniej niż w wyższych częściach pomieszczeń.

Ogrzewanie podczerwienią tworzy korzystny klimat!

W przypadku paneli grzewczych UDEN-S mamy do czynienia z emisją fal podczerwonych, które po pierwsze produkują ciepło w zetknięciu z powierzchnią ściany, sufitu, podłogi, przedmiotu czy ciała, absorbują je, a następnie powoli są oddawane do otoczenia i odbijane w kierunku innych obiektów, co powoduje bardzo szeroki kąt rozprzestrzeniania się fali ciepła. Skumulowane ciepło jest znacznie dłużej oddawane, niż w przypadku szybko wyziębiającego się powietrza, które nie posiada nośności cieplnej. Po drugie, mamy do czynienia z efektem bezpośrednim, odczuwając ciepło wprost z panela. Ma wtedy miejsce wyższy komfort cieplny, podobny do sytuacji, gdy z cienia wyjdziemy na słońce i odczuwalna temperatura znacznie wzrasta. Rozgrzane mury zachowują suchość, co eliminuje charakterystyczny dla metod tradycyjnych problem wilgoci, a tym samym zapobiegają rozwojowi pleśni i grzyba. Osuszając ściany dodatkowo poprawiamy właściwości izolacyjne pomieszczenia, zmniejszając tym samym zapotrzebowanie na ciepło. Powietrze w pomieszczeniu ogrzewanym podczerwienią nie ulega wysuszeniu, tym samym nie powoduje uciążliwego wysychania śluzówki nosa, wspomagając proces leczenia przy przeziębieniach i katarze, zimą nie wysychają nasze błony śluzowe. Podsumowując: w pomieszczeniach ogrzewanych podczerwienią tworzy się zdrowy, korzystny i przyjazny człowiekowi mikroklimat.

SYSTEM  UDEN-S TO WYGODA I OSZCZĘDNOŚĆ  !!! Czas działania całego systemu (jeśli jest to system główny) wynosi od 5 do 8 godzin dziennie. System UDEN-S dzięki kontroli poprzez zaprogramowany odpowiednio termostat, utrzymuje żądaną temperaturę w pomieszczeniu, dostosowując się do zmiany temperatury (w cieplejszy dzień system będzie działał krócej, niż w mroźne dni), dlatego w ciągu całego dnia rzeczywisty czas poboru energii elektrycznej wynosi od 5 do 8 godzin.   Programowalny system grzewczy wg indywidualnych potrzeb. System UDEN-S dzięki możliwości zaprogramowania termostatu, możemy sprawić, aby system grzewczy uruchamiał się tylko we właściwym momencie, co  pozwala na dodatkową oszczędność energii. Możemy uniknąć niepotrzebnego włączania się systemu, kiedy nie przebywamy w domu, mieszkaniu np. będąc w pracy, możemy również zaprogramować system tak, aby włączył się przed naszym powrotem z urlopu. Niezwykle niski pobór mocy przy wysokiej wydajności grzewczej. Panele elektryczne na podczerwień pobierają znacznie mniej energii, niż jakiekolwiek inne grzejniki elektryczne. Pobór mocy w zależności od modelu : 90-682 W (moc pobierana jest wyłącznie w ciągu pracy paneli). Najniższe koszty instalacji-montażu Dzięki braku konieczności budowania całej instalacji, doprowadzania rur (jak w przypadku ogrzewania konwencjonalnego), zakupu kotła i przeznaczania dodatkowego pomieszczenia na ten cel, system UDEN-S jest doskonałym rozwiązaniem, by zagwarantować wygodne i tanie (zarówno przy instalacji i montażu jak i eksploatacji) ogrzewanie. Wystarczy wybrać miejsce, doprowadzić instalację elektryczną, powiesić panel, podłączyć go do termostatu i można cieszyć się komfortowym i zdrowym ciepłem. Dzieje się to bardzo szybko, gdyż użytkownicy nie czekają 45-90 minut na rozgrzanie powietrza, jak przy ogrzewaniu konwekcyjnym. Odczucie ciepła z paneli rozpoczyna się  już po 15-20 minutach. Nie musimy martwić się regularnym dostarczaniem odpowiedniego paliwa! Ponadto panele elektryczne na podczerwień UDEN-S nie wymagają konserwacji i przeglądów technicznych! Cena paneli na podczerwień. Biorąc pod uwagę jakość wykonania, wysoką wytrzymałość konstrukcji i efektywność, bezpieczeństwo pożarowe oraz żywotność elementów grzewczych, system UDEN-S staje się bezkonkurencyjny na rynku. Koszt grzejnika elektrycznego na podczerwień jest uzależniony od jego mocy i rodzaju (standardowy bez wtyczki lub uniwersalny z przewodem i wtyczką).

Ilość paneli do ogrzania pomieszczenia jest uzależniona od jego powierzchni lub kubatury, ale także od  rodzaj obiektu (dom, mieszkanie, sklep, hala, jakości izolacji, współczynnika przenikania ciepła i jakości okien.

Możemy zamontować dowolne modele paneli sumując wydajność każdego z nich, by uzyskać optymalny wynik dla danego pomieszczenia. Podsumowując, oszczędności wynikają z: – niskiego poboru mocy i krótkiego czasu poboru tej mocy – możliwości zaprogramowania dokładnego czasu/terminu działania systemu – niskiego kosztu zakupu urządzeń grzewczych (paneli na podczerwień) i termostatów – niskich kosztów instalacji i montażu – braku konieczności konserwacji i przeglądów technicznych.

PANELE NA PODCZERWIEŃ – ZASADA DZIAŁANIA Promienniki podczerwieni to urządzenia techniczne, które ze względu na swoją konstrukcję przeznaczone są do przetwarzania możliwie dużej ilości dostarczanej do nich energii w ciepło, które z kolei jest oddawane poprzez powierzchnię promieniowania. Energię cieplną uzyskują z zamiany energii elektrycznej w promienie podczerwone. W przypadku naszych urządzeń mamy do czynienia z emisją fal podczerwonych, produkujących ciepło absorbowane przez ściany, sufit, podłogę, przedmioty czy ciało, a następnie powoli oddawane są do otoczenia i odbijane w kierunku innych obiektów, co powoduje bardzo szeroki kąt rozprzestrzeniania się fali ciepła. Skumulowane ciepło jest znacznie dłużej oddawane, niż w przypadku szybko wyziębiającego się powietrza, które nie posiada nośności cieplnej.

UNIKALNA TECHNOLOGIA PRZECHOWYWANIA CIEPŁA

Panele UDEN-S różnią się konstrukcja i technologią produkcji. Mają jednak jedna wspólną cechę. Jest nią unikalny technologicznie akumulator ciepła. W ceramiczno-metalowych panelach akumulatorem ciepła jest płyta ceramiczna z wprasowanym pod wysokim ciśnieniem elementem grzejnym. Dzięki temu uzyskujemy równomierny rozkład ciepła na powierzchni grzejnika oraz wysoką wytrzymałość, izolację elektryczną, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, bardzo niską absorpcję wilgoci, a także precyzyjny kształt i estetyczny wygląd. Panele ceramiczno-granitowe to płyty grzejne o gęstości kamienia z wprasowanym pod wysokim ciśnieniem elementem grzewczym, który równomiernie rozprowadza ciepło na powierzchni paneli. Panele te posiadają doskonałe właściwości akumulacji ciepła, są wytrzymałe i odporne na zużycie.

ZASTOSOWANIE PANELI NA PODCZERWIEŃ

Jedynym wymogiem dla zastosowania paneli na podczerwień jest dostęp do przyłącza prądowego lub gniazdka elektrycznego 230 V. Panele znajdują szerokie zastosowanie m.in. w domach, mieszkaniach, biurach, halach, domkach letniskowych. Mogą być montowane jako stały system ogrzewania lub dodatkowe źródło ciepła. Można je montować na ścianach wewnętrznych, na suficie lub przy podłodze (ciepłe cokoły). Ilość paneli do ogrzania pomieszczenia jest uzależniona od jego powierzchni lub kubatury. Możemy zamontować dowolne modele paneli sumując wydajność każdego z nich, by uzyskać optymalny wynik dla danego pomieszczenia. Pobór mocy zależy od modelu i wynosi od 90 do 682W.

TERMOSTATY

Termostaty służą do inteligentnego sterowania systemem ogrzewania, zmniejszając koszty. Szeroka gama termostatów dla elektrycznych paneli na podczerwień, pozwala na dobór odpowiedniego, wg indywidualnych wymagań klienta. W ofercie posiadamy termostaty bezprzewodowe i przewodowe, zarówno dla paneli standardowych, jak i uniwersalnych.

Podstawowe zalety oraz możliwości jakie dają termostaty: oszczędność energii, kontrolę temperatury, prostota sterowania i montażu, możliwość ustawienia dowolnych zmian temperatury w ciągu doby, wybór programów okresowych np. tygodniowych, dwutygodniowych, sterowanie zdalne GSM, za pomocą wiadomości SMS, sterowanie WiFi, sterowanie za pomocą aplikacji dla smartfonów i tabletów.

PROMIENIOWANIE PODCZERWONE – WPŁYW NA ORGANIZM

Podczerwień nazywana jest energią życia. Wykorzystywana jest w lecznictwie. Leczymy się podczerwienią nawet nieświadomi, gdy przykładamy dłoń na bolące miejsce, czy zasłaniając zmęczone oczy. Promienie podczerwone penetrują nasze ciało od wewnątrz nagrzewając je. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne i poprawia krążenie, działanie tego ciepła ułatwia usuwanie zanieczyszczeń z organizmu. Podczerwień korzystnie działa na układ oddechowy, sercowo-naczyniowy, na gospodarkę wodno-elektrolitową, pracę nerek. Pomaga w zmniejszeniu odczuwalnego bólu, obniża napięcie mięśni, oczyszcza skórę i wspomaga odchudzanie. To dobroczynne promieniowanie łagodzi bóle mięśniowe , leczy kontuzje, stany zapalne, zaburzenia krążenia. Promieniami podczerwonymi można leczyć choroby skóry, mięśni, rwę kulszową, wysokie ciśnienie krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienie. Promieniowanie podczerwone jest dla człowieka absolutnie naturalne, najbardziej znanym źródłem fali ciepła w podczerwieni jest Słońce.

OGRZEWANIE NA PODCZERWIEŃ, A ZDROWIE

Panele na podczerwień są oparte na technologii wykorzystującej fale światła z obszaru poniżej obszaru widzialnego, których przyjemne ciepło można porównać z promieniami słonecznymi. Należy jednak pamiętać, że nagrzewając się na słońcu podlegamy również promieniowaniu ultrafioletowemu, które nie jest korzystne dla organizmu. Dlatego panele na podczerwień, które nie emitują szkodliwego UV, są dla człowieka w 100% bezpieczne, naturalne i mają dobroczynny wpływ na zdrowie.

RODZAJE PANELI NA PODCZERWIEŃ

Panele dzielą się na dwa podstawowe rodzaje: panele standardowe bez przewodu i wtyczki, które są instalowane do przyłącza prądowego oraz panele uniwersalne z przewodem i wtyczką, podłączane do gniazdka elektrycznego. W naszej ofercie posiadamy panele ścienne, sufitowe oraz ciepłe cokoły.

Największą popularnością, ze względu na swoją uniwersalność cieszy się klasyczna linia White -linia paneli w kolorze białym(dostępne dla paneli UDEN-250, UDEN-300, UDEN-500, UDEN-500 D, UDEN- 500 K, UDEN-500D, UDEN-700).

Linia Color to linia, która jest  dostępna aż w 18 kolorach. Technologia wytwarzania paneli UDEN-S wykorzystuje przyjazną dla środowiska – technologię malowania proszkowego, która zapewnia wyrazistość barw, trwałość oraz wytrzymałość na wysokie temperatury( dostępne dla paneli UDEN -250, UDEN-300, UDEN-500, UDEN-500 D, UDEN-500 K, UDEN-700). *zdjęcie przykładowe panela ściennego UDEN-500 Color

Linia Image – grzejniki designerskie, które są malowane ręcznie, dzięki czemu stają się niepowtarzalne i nadają niesamowity klimat i charakter wnętrzu(dostępne w modelu UDEN-700 ). *zdjęcie przykładowe panela ściennego UDEN-700 Image Blue Lotus

Linia Poliptyk –  to obrazy panelowe, składające się z kilku części połączonych wspólną ideą, kolorystyką, tematem, które można modyfikować indywidualnie lub skorzystać z gotowych propozycji. Grzejniki z linii Poliptyk mogą składać się z dowolnej ilości elementów grzejnych. *zdjęcie przykładowe panela ściennego UDEN-700 Poliptyk Africa

Linia KIDS – dedykowana specjalnie dla MILUSIŃSKICH, która nada bajkowego charakteru w pokoiku dziecięcym (dostępne w modelu UDEN-700 )

*zdjęcie przykładowe panela ściennego UDEN-700  Little Fay

 

Panele ścienne

LINIA WHITEModele klasyczne w kolorze białym.

Flagowe produkty UDEN-S cieszące się największą popularnością, ze względu na swoją uniwersalność. Technologia wytwarzania paneli UDEN-S wykorzystuje przyjazną dla środowiska technologię malowania proszkowego, która zapewnia trwałość oraz wytrzymałość na wysokie temperatury.

Panel  UDEN-700

Informacje techniczne:

Wysokość 475 mm
Szerokość 978 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 700 W
Rzeczywisty pobór mocy 585-682 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 12-14 m²
Kubatura pomieszczenia 30-35 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 11,5 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

UDEN-500

Informacje techniczne:

Wysokość 475 mm
Szerokość 800 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 500 W
Rzeczywisty pobór mocy 405-472 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 8-10 m²
Kubatura pomieszczenia 20-25 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 10 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

 

UDEN-500D

Informacje techniczne:

Wysokość 350 mm
Szerokość 975 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 500 W
Rzeczywisty pobór mocy 405-472 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 8-10 m²
Kubatura pomieszczenia 20-25 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 8 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

UDEN-500K

Informacje techniczne:

Wysokość 594 mm
Szerokość 594 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 500 W
Rzeczywisty pobór mocy 405-472 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 8-10 m²
Kubatura pomieszczenia 20-25 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 9 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

UDEN-300 – Informacje techniczne:

Wysokość 240 mm
Szerokość 975 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 300 W
Rzeczywisty pobór mocy 288-336 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 5-6 m²
Kubatura pomieszczenia 12,5-15 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 6 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

uden_250_panel_scienny_ uniwersal_uden_s_ogrzewanie_na_podczerwień_grzejniki_elektryczne_tanie_ogrzewanie_czestochowa_przedstawiciel_waty_com_pl_piece_gazowe_kotły_gazowe_ogrzewanie_elektryczne.jpg

UDEN-250 –  Informacje techniczne:

Wysokość 163 mm
Szerokość 975 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 250 W
Rzeczywisty pobór mocy 207-241 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 4-5 m²
Kubatura pomieszczenia 10-12,5 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 4,5 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

 

 

Panel sufitowy

UDEN-500P – Informacje techniczne

Wysokość 594 mm
Szerokość 594 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Podwieszany
Moc 500 W
Rzeczywisty pobór mocy 450-525W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 8-10 m²
Kubatura pomieszczenia 20-25 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 8 kg
Gwarancja 5 lat

Typ mocowania                        sufitowy

Rodzaj zasilania                         bez wtyczki

Linia Color - dostępna w 18 kolorach.

Linia Color – linia klasyczna dostępna w 18 kolorach. Technologia wytwarzania paneli UDEN-S wykorzystuje przyjazną dla środowiska – technologię malowania proszkowego, która zapewnia wyrazistość barw, trwałość oraz wytrzymałość na wysokie temperatury. Technologia ta jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje wydzielania żadnego zapachu. Powierzchnia posiada pożądane właściwości izolacyjne i staje się odporna na toksyczne i łatwopalne substancje. Linia Color dostępna jest dla paneli: UDEN -250, UDEN-300, UDEN-500, UDEN-500 D, UDEN-500 K, UDEN-500 P, UDEN-700.

Panel  UDEN-700 Color  (Zdjęcie panela – C9006-UDEN-700-S)

Informacje techniczne:

Wysokość 475 mm
Szerokość 978 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 700 W
Rzeczywisty pobór mocy 585-682 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 12-14 m²
Kubatura pomieszczenia 30-35 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 11,5 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

UDEN-500 Color (Zdjęcie panela- C5015-UDEN-500-S)

Informacje techniczne:

Wysokość 475 mm
Szerokość 800 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 500 W
Rzeczywisty pobór mocy 405-472 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 8-10 m²
Kubatura pomieszczenia 20-25 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 10 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

 

UDEN-500D Color (Zdjęcie panela- C4005-UDEN-500D-S)

Informacje techniczne:

Wysokość 350 mm
Szerokość 975 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 500 W
Rzeczywisty pobór mocy 405-472 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 8-10 m²
Kubatura pomieszczenia 20-25 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 8 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

UDEN-500K Color ( Zdjęcie panela- C4006-UDEN-500K-S)

Informacje techniczne:

Wysokość 594 mm
Szerokość 594 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 500 W
Rzeczywisty pobór mocy 405-472 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 8-10 m²
Kubatura pomieszczenia 20-25 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 9 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

UDEN-300 Color ( Zdjęcie panela- Indeks: C6018-UDEN-300-S)

Informacje techniczne:

Wysokość 240 mm
Szerokość 975 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 300 W
Rzeczywisty pobór mocy 288-336 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 5-6 m²
Kubatura pomieszczenia 12,5-15 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 6 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

UDEN-250 Color (Zdjęcie panela- Indeks: C1003-UDEN-250-U)

Informacje techniczne:

Wysokość 163 mm
Szerokość 975 mm
Głębokość 35 mm
Rodzaj mocowania Naścienny
Moc 250 W
Rzeczywisty pobór mocy 207-241 W
Napięcie znamionowe 220-230 V
Powierzchnia pomieszczenia 4-5 m²
Kubatura pomieszczenia 10-12,5 m³
Temperatura oddawania 80±5 °C
Waga 4,5 kg
Gwarancja 5 lat

Rodzaj zasilania                         z wtyczką lub bez wtyczki

Linia Kids – dedykowana specjalnie dla MILUSIŃSKICH, która nada bajkowego charakteru w pokoiku dziecięcym (dostępna w modelu grzejnika  UDEN-700 )

Razem z nami
Współpracują
Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl
ul. Słonimskiego 4
42-218 Częstochowa
NIP 573 229 03 71