W Nowym Roku – nowe ceny pomp ciepła, nowe możliwości, nowe korzyści !!!
08.01.2021

Popularność stosowania powietrznych  pomp ciepła na polskim rynku wzrasta z roku na rok. Jednym z powodów jest fakt, że są one dostępne dla każdego budynku mieszkalnego, zarówno nowo budowanego, jak również modernizowanego. Powietrzna pompa ciepła wykorzystuje energię nagromadzoną w powietrzu do ogrzewania lub chłodzenia. Jest urządzeniem należącym do najbardziej opłacalnych systemów grzewczych. Dzięki pompie powietrze-woda można ogrzać nie tylko dom, ale również ciepłą wodę użytkową.

W naszej ofercie, jako Autoryzowanego  Przedstawiciela Agencyjnego Columbus Energy znajdą Państwo:

  • Pompę ciepła NIBE  typu powietrze-woda, o temperaturze zasilania instalacji grzewczej do 45°C wraz z jednostką wewnętrzną do przygotowania ciepłej wody użytkowej o pojemności 180 l, wykonaną w technologii monoblok o mocy 6 kW, 8 kW, 12kW lub 16 kW,
  • Pompę ciepła NIBE  typu powietrze-woda, o temperaturze zasilania instalacji grzewczej powyżej  45°C wraz z jednostką wewnętrzną do przygotowania ciepłej wody użytkowej o pojemności 180 l, wykonaną w technologii monoblok o mocy 8 kW, 12 kW, 16 kW lub 20 kW,
  • Pompę ciepła KAISAI  typu powietrze-woda, o temperaturze zasilania instalacji grzewczej do 45°C , wykonaną w technologii monoblok o mocy 7 kW, 9 kW, 12kW lub 16 kW wraz z wewnętrznym zasobnikiem na ciepłą wodę użytkową o pojemności 300 l.

Nasza oferta to nie tylko sam produkt. To także audyt energetyczny, w którym ustalimy dobór odpowiedniej mocy pompy do  całkowitego zapotrzebowania budynku na ciepło i ilość ciepłej wody. To także formalności, związane z projektem instalacji oraz złożeniem wniosku o dotację z programu Czyste Powietrze.  W razie potrzeby możemy zaproponować  korzystne finansowanie, ze stałą ratą nawet na 10 lat przy RRSO od 4,5%. Na koniec nasi instalatorzy zdemontują stare urządzenie grzewcze, wykonają bezinwazyjny montaż nowego.

Dla budynków modernizowanych, wymiana nieefektywnego źródła ciepła na pompę ciepła z naszej oferty  to także możliwość  skorzystania z dotacji rządowego programu Czyste powietrze w kwocie 14 100 zł, która od razu zostanie odliczona od ceny urządzenia!

Opłacalnym jest również uzupełnienie zestawu o instalację fotowoltaiczną, która dostarczy darmową energię elektryczną do zasilania min. właśnie pompy ciepła. Jednoczesny zakup instalacji fotowoltaicznej daje możliwość otrzymania dodatkowego rabatu na zakup pompy w wysokości 10 % oraz możliwość uzyskania dodatkowych 5000 zł dotacji na instalację z programu CZYSTE POWIETRZE!

Prąd ze słońca, ciepło z powietrza! Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 573 229 03 71