Serwis pomp ciepła i fotowoltaiki

Świadomość ekologiczna, a także dążenie do efektywności energetycznej stają się obecnie coraz bardziej powszechne. W odpowiedzi na te potrzeby coraz więcej osób decyduje się na instalację pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych. To nie tylko krok w kierunku zrównoważonej przyszłości, ale także sposób na znaczną oszczędność na rachunkach za energię. Jednak, aby te technologie działały sprawnie przez wiele lat, konieczny jest ich systematyczne sprawdzanie. Nasza firma może to Państwu ułatwić. W ofercie naszych usług znajduje się bowiem między innymi naprawa i serwis pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Nasze usługi wykonujemy na terenie Częstochowy oraz całego województwa śląskiego.

Dlaczego serwis instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła jest tak ważny?

Zarówno pompy ciepła, jak i nowoczesne panele fotowoltaiczne to inwestycje na lata. Regularny serwis pozwala na utrzymanie ich wydajności na optymalnym poziomie przez cały okres ich eksploatacji oraz  sprawia, że są one bardziej efektywne.

Zwiększenie żywotności urządzeń

Regularny serwis instalacji fotowoltaicznej czy pompy ciepła, oferowanych przez naszą firmę, może także znacząco wydłużyć żywotność tych urządzeń. Z pewnością ucieszy to osoby, którym zależy na długoterminowym, bezawaryjnym działaniu poszczególnych sprzętów w domu.

Względy bezpieczeństwa powinny być dla Ciebie priorytetowe

Oferowany przez naszą firmę serwis pomp ciepła — powinien odbywać się przynajmniej raz w roku. Przy takiej częstotliwości nasi Klienci są w stanie zachować gwarancję na dany produkt. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym pomp ciepła takich marek jak Panasonic, Hitachi , Kaisai czy Rotenso. Warto uświadomić sobie, że regularne kontrole oraz serwisy nowoczesnych urządzeń i systemów energii odnawialnej pomagają uniknąć awarii, zapewniając pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Te względy powinny być dla Państwa priorytetowe.

Serwis pomp ciepła – co obejmuje?

Staramy się, aby oferta naszej firmy była kompleksowa. Do czynności, które wykonujemy w ramach kontroli pomp ciepła, należą między innymi czyszczenie i ich konserwacja. Usuwamy zanieczyszczenia zewnętrzne, które mogą wpływać na ich wydajność. Sprawdzamy również parametry takie jak kontrola ciśnienia, temperatury, a także inne ważne aspekty. Przeprowadzamy także kontrole czynnika chłodniczego — upewniamy się, że jego poziom jest prawidłowy. Podczas wykonywania serwisu sprawdzamy również stan techniczny systemu pod kątem widocznych uszkodzeń mechanicznych.

Jakie czynności w ramach naprawy i serwisu fotowoltaiki oferujemy?

Nasza usługa serwisu paneli fotowoltaicznych obejmuje między innymi:

  • Dokonywanie kontroli połączeń całego systemu,
  • Sprawdzanie kamerą termowizyjną ewentualnych mikrouszkodzeń tzw. Hot-spotów czyli miejsc, w których panel może się mocniej przegerzewać,
  • Sprawdzenie stanu mocowania paneli do konstrukcji,
  • Dokonywanie pomiarów elektrycznych.

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70