Energia słoneczna w Twoim samochodzie!

Infrastruktura drogowa także stawia na ekologie. Idąc z duchem czasu, wprowadziliśmy możliwość ładowania samochodów elektrycznych dzięki specjalnym stacjom ładowania oraz Wallbox-om. Tego typu pojazdy stają się coraz bardziej popularne, a to wiąże się z powstawaniem większej ilości punktów ładujących. Samochody elektryczne to również większe oszczędności , m.in. dlatego na naszych drogach można spotkać coraz więcej takich pojazdów.

Niektórym krajom, jak np. Norwegii, udało się nawet zwiększyć do 79% nowo zarejestrowanych samochodów elektrycznych. Dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy wysokiej jakości ładowarki marki Wallbox. Oprócz klasycznych stacji ładowania mamy do zaproponowania również specjalne wiaty z panelami fotowoltaicznymi, które wykorzystują energię ekologiczną. Zapraszamy również do ładowania pojazdu naszą ładowarką z mocą 22 kW znajdującą się przy ul. Drogowców 12.

Naładuj swój pojazd

Stacja ładowania samochodów elektrycznych to wolnostojące lub wiszące urządzenie, dzięki któremu w szybki sposób zaopatrzysz swój pojazd w zapas energii. Może to być również znajdująca się w naszej ofercie wiata z panelami fotowoltaicznymi. Pełni ona funkcję zadaszenia, pod którą naładujesz swoje auto w bardzo ekologiczny sposób. Baterie w pojeździe zasilane są za pomocą pobranej energii słonecznej. Wiata z panelami fotowoltaicznymi może również ochronić przed złymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo zabezpiecza karoserię przed uszkodzeniami.

W przypadku, jeśli nie mamy możliwości skorzystania ze stacji ładowania  lub wiaty z panelami fotowoltaicznymi, polecamy zaopatrzyć się w specjalną ładowarkę marki Wallbox. Dzięki niej w bardzo szybki sposób możesz naładować swój pojazd. Urządzenie jest proste w obsłudze i nie wymaga wiele.Jest wyposażona w ekran LCD .

Wystarczy tylko podłączyć przewód do gniazdka w aucie i gotowe .

Nasi Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70