Bauer premium protect
26.09.2023

Jeżeli stawiasz na jakość, estetyczny wygląd oraz oczekujesz najwyższej jakości ochrony przeciwpożarowej to panele Glass-Glass Bauer Premium Protect są dla Ciebie.

Producentowi udało się pogodzić praktycznie wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zachowując klasyczny wygląd panelu fullblack przy zastosowaniu technologii Glass-Glass.

Czym wyróżniają się te panele?

Panele firmy Bauer z serii Premium Protect charakteryzują się przede wszystkim jakością. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów udało się zdobyć certyfikaty potwierdzające odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz odpowiednie zabezpieczenie przeciwpożarowe. Dodatkowo producent gwarantuje minimalną kondycję 87% po 30 latach, co jest najdłuższą gwarancją wśród producentów paneli fotowoltaicznych. 

Elegancja połączona z funkcjonalnością

Bauer Premium Protect wykonane zostały w technologii glass-glass, co pozwala na zwiększoną produkcję energii elektrycznej. Co to dokładnie znaczy? Panele Glass-Glass posiadają dwie strefy produkcyjne, główna strefa znajduje się na przodzie panelu – tutaj większość promieni słonecznych zostaje zamienione w energię elektryczną. Druga strefa produkcji prądu znajduje się z tyłu panelu. Zazwyczaj zamiast drugiej tafli szkła znajduje się folia, która nie daje możliwości produkcyjnych, jednak panele Glass-Glass pozwalają na wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia poprzez wykorzystanie resztek promieni słonecznych, które nie zostały przetworzone na prąd. Wszystko jest możliwe, dzięki drugiej warstwie szkła, która przepuszcza światło, które następnie odbija się od powierzchni pod panelem i ostatecznie generuje prąd z dwóch stron. Panele są również w pełni czarne ,co zdecydowanie przypadnie do gustu osobom, które mają jeszcze wątpliwości co do tego, jak będzie wyglądał ich dach po założeniu instalacji.

Zapewniamy ,że w takim połączeniu wszystko będzie się prezentować idealnie i z klasą 😊

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną? Napisz do nas! Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Zobacz również:

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70