Budujesz swój dom? Otwórz się na niezależność energetyczną !
26.10.2020

Już na etapie projektowania domu, warto wziąć pod uwagę wyposażenie go w instalację fotowoltaiczną oraz  pompę ciepła.

Na podstawie planów budowy oraz prognozowanego zużycia energii elektrycznej dobierzemy dla Ciebie  optymalną instalację. Zainstalowane zostaną eleganckie panele, które idealnie wpasowują się w otoczenie i są zaprojektowane zgodnie z nowoczesnym designem. Instalacja fotowoltaiczna wpisze się nie tylko w Twój dach, ale również w Twoje życie.

Pompy ciepła dostosowane są do różnego rodzaju potrzeb grzewczych, niezależnie czy mamy w planach budowę  niewielkiego , czy też dużego domu. Przy pompie ciepła najbardziej efektywne jest użycie niskotemperaturowych odbiorników jak ogrzewanie podłogowe, czy ścienne. Jeśli jednak planujesz, że Twój system ogrzewania oparty będzie  na tradycyjnych grzejnikach, nie będzie to problemem. Nasza firma odpowiednio zadba o odpowiedni dobór mocy pompy ciepła. Na początek ustalimy całkowite zapotrzebowanie budynku na ciepło, a także na podstawie ilości i preferencji domowników oraz ilość energii potrzebnej do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Umowę na swoją instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła  możesz zawrzeć już na etapie budowy.

Do rozpoczęcia inwestycji potrzebne będzie  jedynie przyłącze do sieci energetycznej.

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę użytkowania, a do tego ważne są dla Ciebie oszczędności, proponowane przez nas rozwiązania są dla Ciebie!  Pompa ciepła w połączeniu z fotowoltaiką sprawią, że Twój dom będzie prawie wolny od rachunków!

Słońce może pracować również dla Ciebie, dlatego nie zwlekaj z decyzją i już dziś umów się na bezpłatną konsultację.

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70