Fotowoltaika dla domu
Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?
Argumenty trafią przede wszystkim do tych z Państwa, których celem jest ochrona środowiska i naszej planety, ponieważ panele fotowoltaiczne to niewyczerpane źródło energii, które nie wpływa na zanieczyszczenie Ziemi. Oszczędności- to kolejny bardzo istotny argument. Są w zasięgu ręki! Słońce może pracować również dla Ciebie, a przy okazji obniżyć znacząco rachunki za prąd. Wystarczy zainstalować panele fotowoltaiczne i wyjść naprzeciw rosnącym cenom energii elektrycznej.
Jesteśmy nie tylko po to, aby montować panele słoneczne.

Jesteśmy po to,  aby być realnym wsparciem podczas realizacji całego przedsięwzięcia, aby doradzać oraz rzetelnie i uczciwie pomagać swoim Klientom. Prowadzimy więc cały proces, na który składa się :

  • bezpłatna konsultacja,
  • określenie zapotrzebowania na energię elektryczną,
  • przygotowanie oferty,
  • przygotowanie projektu instalacji z uwzględnieniem możliwości montażowych,
  • w razie potrzeby możemy zaproponować Państwu korzystne finansowanie,
  • wykonanie montażu
  • przygotowanie wymaganych odbiorów i zgłoszeń
  • zgłoszenie wniosku o przyłączenie mikroinstalacji do Zakładu Energetycznego,
  • przygotowanie dokumentacji potrzebnej do złożenia wniosku o dofinansowanie,
  • pomoc w złożeniu wniosku o dotacje z programu rządowego Mój Prąd.
Każda instalacja wymaga indywidualnej konsultacji.

Każda instalacja wymaga indywidualnej konsultacji. Dlatego też pierwszym krokiem do rozpoczęcia inwestycji  jest przeprowadzenie audytu oraz  analiza aktualnych rachunków za energię, aby zadbać, by instalacja fotowoltaiczna w pełni zaspokajała zapotrzebowanie gospodarstwa domowego. Tym zajmiemy się my! Będzie to całkowicie bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej,  dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Kolejny etap inwestycji, jaką jest fotowoltaika, to projekt instalacji.  W szczegółowym projekcie uwzględnimy wszystkie możliwości montażowe (instalacja gruntowa, czy dachowa, kąt i  kierunek geograficzny nachylenia dachu, rodzaj pokrycia dachu, ewentualne zacienienia.

Po zaplanowaniu niezbędnych prac nasi instalatorzy przystąpią do montażu instalacji fotowoltaicznej, używając do tego komponentów, wyprodukowanych  w najnowocześniejszych technologiach, dbając jednocześnie o to, aby sprzęt działał bezproblemowo i generował oszczędności przez wiele lat.

Używane w naszych instalacjach komponenty to sprawdzone i wydajne produkty, na które Producenci udzielają gwarancji produktowej nawet do 15 lat z jednoczesną 25- letnią gwarancją na uzysk z paneli (Z upływem czasu panele fotowoltaiczne tracą część swojej pierwotnej mocy. Zazwyczaj jest to około 0,5% wydajności rocznie. Dzięki 25- letniej gwarancji na sprawność mamy pewność, że po upływie 25 lat, wydajność instalacji nie będzie niższa niż 80%).

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poniższego formularza, aby poznać szczegóły oferty.

Nasi Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70