Biznes lubi słońce !
Prowadzisz własną firmę i szukasz sposobu na oszczędności?

Instalacja fotowoltaiczna pozwoli je poczynić, rozwiązując problemy ciągłych podwyżek prądu, co jednocześnie wpłynie na  rentowność biznesu.

Słońce, pracując dla Ciebie obniży znacząco rachunki za prąd, a Ty, zyskując tym samym darmową energię na lata zoptymalizujesz koszty prowadzenia biznesu.

Inwestycja w panele fotowoltaiczne to niewyczerpane źródło energii, które nie wpływa na zanieczyszczenie naszej planety.  Będąc użytkownikiem OZE, wykreujesz  pozytywny wizerunek swojej firmy, jako przyjaznej środowisku.

 

 

 

Jeśli instalacja fotowoltaiczna będzie produkować energię potrzebną do prowadzenia działalności gospodarczej, Przedsiębiorca może skorzystać z  ułatwień fiskalnych.  Korzyści podatkowe z inwestycji, jaką jest instalacja fotowoltaiczna to kolejny argument.

Jeśli Przedsiębiorca dysponuje środkami finansowymi może zainwestować gotówkę w zakup instalacji fotowoltaicznej i mieć ją na własność. Jednorazowo poniesione koszty zwracają się już po kilku latach pracy instalacji, a firma zyskuje oszczędności  już od pierwszego dnia podłączenia do sieci.

Jeśli Przedsiębiorca nie chce inwestować gotówki, pomożemy „zamienić”  stale rosnące faktury za prąd na ratę leasingu. W naszej ofercie posiadamy propozycję finansowania w formie leasingu operacyjnego, z  możliwością wykupu instalacji na własność na koniec trwania umowy leasingowej. Istnieje możliwość rozłożenia rat leasingowych nawet do 84 miesięcy.

Każda zapłacona faktura za prąd przepada bezpowrotnie. Natomiast rata leasingowa płacona zamiast niej, spłacałaby EKO  inwestycję, jaką jest instalacja fotowoltaiczna.

Jesteśmy po to,  aby być realnym wsparciem podczas realizacji całego przedsięwzięcia, aby doradzać oraz rzetelnie i uczciwie pomagać swoim Klientom. Prowadzimy cały proces:

  • zajmiemy się profesjonalnie doborem mocy systemu,
  • udzielimy pomocy  w pozyskaniu finansowania,
  • przygotujemy kosztorys,
  • przygotujemy wymagane  zgłoszenia (w tym zgłoszenie wniosku o przyłączenie mikroinstalacji do Zakładu Energetycznego oraz zgłoszenie użytkowania instalacji do Państwowej Straży Pożarnej,
  • po zaplanowaniu niezbędnych prac nasi instalatorzy przystąpią do montażu instalacji fotowoltaicznej, używając do tego komponentów, wyprodukowanych  w najnowocześniejszych technologiach, dbając jednocześnie o to, aby sprzęt działał bezproblemowo i generował oszczędności przez wiele lat.

 

Używane w naszych instalacjach komponenty to sprawdzone i wydajne produkty, na które Producenci udzielają gwarancji produktowej nawet do 15 lat z jednoczesną 25- letnią gwarancją na uzysk z paneli (z upływem czasu panele fotowoltaiczne tracą część swojej pierwotnej mocy. Zazwyczaj jest to około 0,5% wydajności rocznie. Dzięki 25- letniej gwarancji na sprawność mamy pewność, że po upływie 25 lat, wydajność instalacji nie będzie niższa niż 80%).

Słońce może pracować również dla Ciebie!  

Wystarczy zainstalować fotowoltaikę, dopasowaną do potrzeb firmy  i wyjść naprzeciw rosnącym cenom energii.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

Nasi Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70