Ładowarki do pojazdów elektrycznych MyWallbox
29.03.2023

Wydajne ładowarki do pojazdów elektrycznych dla twojej firmy? Tak to możliwe dzięki rozwiązaniom firmy Wallbox. MyWallbox to produkty wysokiej jakości pozwalające na ładowanie pojazdów elektrycznych, rozwiązania idealnie pasują do domów prywatnych ale również dla parkingów firm gdzie np. pracownicy mogą bezproblemowo naładować swój pojazd elektryczny! Oprócz ładowarek mamy w ofercie specjalne wiaty zasilane energią słoneczną, które są idealnym dopełnieniem do ładowarek firmy Wallbox!

Chcesz zobaczyć jak działa taka ładowarka? Zapraszamy do naszej stacji ładowania pojazdów na ulicy Drogowców 12, dla osób ładujących pojazd elektryczny w naszej ładowarce przewidziana jest zniżka w Pubie Sportowym o wysokości 20% na pizzę i napoje*.

*zniżka obowiązuje tylko i wyłącznie w trakcie ładowania pojazdu elektrycznego po okazaniu obsłudze na aplikacji mobilnej statusu ładowania pojazdu

Jedna z wiat postawionych przez nas, można ją zobaczyć z bliska przy ul. Drogowców 12

Jeśli interesuje Cię instalacja fotowoltaiczna skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji!

Zobacz również:

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70