Przełomowa technologia w naszej ofercie !!!
24.10.2020

W naszej ofercie mamy dla Państwa panele fotowoltaiczne firmy SUNPORT.  Są to panele słoneczne wykonane w najnowocześniejszej technologii MWT  HALF-CUT  PERC. 

HALF-CUT to inaczej moduł z ogniwami ciętymi na pół. W typowym module opartym na technologii krzemowej znajduje się 60 ogniw, w half – cut 120. Mniejsze ogniwa to mniejsza strata mocy, bo każdy „transportuje” mniejszy prąd. W efekcie ogniwa połówkowe mają około 2 °C niższą temperaturę  niż moduły w technologii klasycznej. Moduły Half-Cut mają przez to wyższą żywotność i lepiej pracują w nawet bardzo upalne dni. Dzięki swojej budowie są też bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Panele słoneczne z modułami HALF-CUT radzą sobie lepiej z zacienieniami, ponieważ górna i dolna połowa modułu pracuje niezależnie od drugiej.

Technologia PERC polega na zastosowaniu w dolnej warstwie ogniwa fotowoltaicznego dodatkowej warstwy izolatora. Odbija on ewentualne światło, które nie wytworzyło prądu za pierwszym razem i dotarło do dolnej części ogniwa. Dzięki odbiciu od izolatora (warstwy PERC), promienie słoneczne z powrotem trafiają w głąb ogniwa i mają drugą szansę  na produkcję  prądu . Zastosowanie warstwy PERC pozwala na uzyskanie wyższej sprawności modułu.

Przy zastosowaniu technologii MWT HALF-CUT  PERC  będziesz miał pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70