Wnioski o dotacje – z naszymi specjalistami to pestka!
20.04.2023

Inwestycja w fotowoltaike oraz w pompy ciepła to niemała inwestycja. Oczywiście koszty takiej inwestycji potrafią się zwrócić stosunkowo szybko ale tylko w przypadku gdy odpowiednio dobierzemy parametry urządzeń do naszego zapotrzebowania na energię elektryczną czy ciepłą wodę. Z pewnością fakt zwrotu takiej inwestycji przyśpiesza możliwość starania się o dofinansowanie na odnawialne źródła energii czy wymianę źródła ogrzewania domu. Aktualnie nowy program Mój Prąd 5.0 pozwala na zgłoszenie w ramach tego programu oprócz instalacji fotowoltaicznej również pompę ciepła, w takim przypadku kwota na jaką można otrzymać w ramach dotacji to maksymalnie 35 tys. zł (kwota dofinansowania fotowoltaika + pompa ciepła). Złożenie wniosku potrafi być problematyczne i wielu klientów potrzebowało by pomocy w złożeniu takiego wniosku. Ekipa waty.com.pl posiada odpowiednio przygotowanych specjalistów, którzy odpowiednio pomogą złożyć taki wniosek, co z pewnością przyśpieszy czas oczekiwania na dotację.

Jesteś naszym klientem i chciałbyś złożyć wniosek o dotację na instalację fotowoltaiczną oraz pompę ciepła? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści odpowiednio przeprowadzą Cię przez proces składania wniosku!

Zobacz również:

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70