Jeżeli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, fajnym zespole i na sprzęcie najwyższej jakości prześlij nam swoje CV na adres : biuro@waty.com.pl

Tel. 502 423 025, 575 118 606

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska :

DORADCA ENERGETYCZNY do sprzedaży instalacji fotowoltaicznych lub pomp ciepła. Jeżeli jesteś ambitną osobą, interesuje Cię ciekawa praca  w dogodnych dla Ciebie godzinach  i wynagrodzeniem uzależnionym od wyników Twojej pracy – dołącz do naszego zespołu. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania, kultury osobistej, komunikatywności i umiejętności w nawiązywaniu relacji z klientami. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń (prowizja uzależniona od wyników), formę współpracy dostosowaną do współpracownika, szkolenia przygotowujące do efektywnej pracy (techniczne, produktowe, handlowe), wsparcie działu sprzedaży i działu technicznego na etapie adaptacyjnym oraz w całym okresie współpracy.

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70