Rata kredytu lub leasingu, czy rachunek za prąd?
Każdy zapłacony rachunek za prąd przepada bezpowrotnie. Natomiast rata kredytu lub leasingu, którą mógłbyś płacić zamiast niego, spłacałaby Twoją osobistą inwestycję, jaką jest instalacja fotowoltaiczna.
Finansowanie dla klienta indywidualnego

Finansowanie dla klienta indywidualnego– Nasi Klienci mogą opłacić całość inwestycji ze środków własnych. Jednak w razie potrzeby możemy zaproponować  korzystne finansowanie w formie kredytu, ze stałą ratą nawet na 12 lat . System finansowania, który możemy Państwu zaproponować,  sprawia, że miesięczny  koszt finansowania (rata kredytu) będzie zbliżona do aktualnych rachunków za energię elektryczną. Istnieje możliwość skredytowania 100 % wartości inwestycji.

Każdy zapłacony rachunek za prąd przepada bezpowrotnie. Natomiast rata kredytu, którą mógłbyś płacić zamiast niego, spłacałaby Twoją osobistą inwestycję, jaką jest instalacja fotowoltaiczna.

Finansowanie dla Przedsiębiorców oraz Rolników

Dla Przedsiębiorców oraz Rolników proponujemy formę finansowania, jaką jest leasing operacyjny, z  możliwością wykupu instalacji na własność na koniec trwania umowy leasingowej. Istnieje możliwość rozłożenia rat leasingowych nawet do 84 miesięcy.  Oferta skierowana jest  do działalności, w których moc instalacji nie przekroczy 50 KWp, co oznacza, że mogą ubiegać się o nią małe i średnie przedsiębiorstwa oraz  gospodarstwa rolne.

Każda zapłacona faktura za prąd przepada bezpowrotnie. Natomiast rata leasingowa płacona zamiast niej, spłacałaby  EKO inwestycję Twojej firmy, jaką jest instalacja fotowoltaiczna.

Ciągle rosnące faktury za energię elektryczną pomagamy zamienić na ratę leasingu!

Korzystniej jest spłacać swoje, niż płacić rachunki w nieskończoność!  Aby poznać szczegóły oferty  zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Słońce może pracować również dla Ciebie!

Nasi Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70