Rata kredytu lub leasingu, czy rachunek za prąd?
Każdy zapłacony rachunek za prąd przepada bezpowrotnie. Natomiast rata kredytu lub leasingu, którą mógłbyś płacić zamiast niego, spłacałaby Twoją osobistą inwestycję, jaką jest instalacja fotowoltaiczna.
Finansowanie dla klienta indywidualnego

Finansowanie dla klienta indywidualnego– Nasi Klienci mogą opłacić całość inwestycji ze środków własnych. Jednak w razie potrzeby możemy zaproponować  korzystne finansowanie w formie kredytu, ze stałą ratą nawet na 10 lat przy RRSO od 6,65%. System finansowania, który możemy Państwu zaproponować, jako Autoryzowany Partner Columbus Energy sprawia, że miesięczny  koszt finansowania (rata kredytu) będzie zbliżona do aktualnych rachunków za energię elektryczną. Istnieje możliwość skredytowania 100 % wartości inwestycji.

Każdy zapłacony rachunek za prąd przepada bezpowrotnie. Natomiast rata kredytu, którą mógłbyś płacić zamiast niego, spłacałaby Twoją osobistą inwestycję, jaką jest instalacja fotowoltaiczna.

Finansowanie dla Przedsiębiorców oraz Rolników

Dla Przedsiębiorców oraz Rolników proponujemy formę finansowania, jaką jest leasing operacyjny, z  możliwością wykupu instalacji na własność na koniec trwania umowy leasingowej. Istnieje możliwość rozłożenia rat leasingowych nawet do 84 miesięcy.  Oferta skierowana jest  do działalności, w których moc instalacji nie przekroczy 50 KWp, co oznacza, że mogą ubiegać się o nią małe i średnie przedsiębiorstwa oraz  gospodarstwa rolne.

Każda zapłacona faktura za prąd przepada bezpowrotnie. Natomiast rata leasingowa płacona zamiast niej, spłacałaby  EKO inwestycję Twojej firmy, jaką jest instalacja fotowoltaiczna.

Ciągle rosnące faktury za energię elektryczną pomagamy zamienić na ratę leasingu!

Instalacja fotowoltaiczna dla Firm za pośrednictwem PLA

Instalacja fotowoltaiczna dla Firm za pośrednictwem PLA (Power Lease Agreement) to absolutnie nowy sposób, pozwalający Przedsiębiorcom na znaczne obniżenie kosztów za energię elektryczną. Umowa PLA jest  rodzajem umowy dzierżawy. Instalacja fotowoltaiczna, która produkuje energię, jest własnością spółki Columbus.  Spółka Columbus montuje instalację fotowoltaiczną na nieruchomości dzierżawcy, a przez okres obowiązywania  umowy serwisuje i utrzymuje pracę instalacji. Na podstawie umowy PLA instalacja fotowoltaiczna  jest dzierżawiona przedsiębiorcy, dzięki czemu może on korzystać z energii, która jest przez tę instalację produkowana. Przedsiębiorca w czasie trwania umowy ma możliwość wykupu instalacji na własność. Umowa PLA pozwala Dzierżawcy na korzystanie z instalacji, w zamian za co płaci on czynsz bazowy, będący stałą miesięczna opłatą, obliczaną na podstawie szacowanego wolumenu produkcji energii z instalacji. Na koniec roku kalendarzowego następuje rozliczenie dodatkowe, które polega na zweryfikowaniu, czy suma MWh wytworzonej energii elektrycznej jest wyższa, czy niższa, niż założona produktywność.  Jeżeli jest ona niższa Spółka zapłaci Dzierżawcy kwotę rozliczenia dodatkowego. W przypadku, gdy suma wytworzonej energii jest wyższa niż zakładana produktywność, Dzierżawca powinien zapłacić Spółce kwotę, która powstanie po dokonaniu rozliczenia. Gdy wytworzona energia jest równa zakładanej produktywności, rozliczenie dodatkowe nie będzie dokonywane.

Korzystniej jest spłacać swoje, niż płacić rachunki w nieskończoność!  Aby poznać szczegóły oferty  zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Słońce może pracować również dla Ciebie!

Nasi Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 573 229 03 71