Nasza oferta
GO GREEN – Instalacje fotowoltaiczne
Nasz Partner Firma Columbus Energy oferuje swoim klientom najdłuższą na rynku Gwarancję !

GWARANCJĘ TOTALNĄ.

Co to oznacza? Każdy Klient w ofercie GO GREEN. , GO FREE.  dostaje rozszerzenie gwarancji producenckiej 15 lat na każdy komponent instalacji fotowoltaicznej.

Z czasem panele fotowoltaiczne tracą część swojej pierwotnej mocy (zazwyczaj nie jest to więcej niż 0,5% wydajności rocznie). W przypadku większości producentów, dzięki gwarancji na sprawność mamy pewność, że po 25 latach, wydajność instalacji nie będzie niższa niż 80%, a jeśli tak się stanie, mamy podstawę, by ubiegać się o rekompensatę z tego tytułu. Sunport oferuje 30-letnią, liniową gwarancję na produkty, potwierdzoną przez Lloyd’s of London, zapewniającą o sprawności mocy na poziomie 82% nawet po 30 latach.

Dla swoich Klientów Columbus Energy uruchomił również jedyną w swoim rodzaju usługę: Columbus Care


To kompleksowa obsługa Klienta, która rozpoczyna się już na etapie projektowania instalacji.

Na początek dbamy o to, by instalacja fotowoltaiczna w pełni zaspokajała zapotrzebowanie gospodarstwa domowego, analizujemy rachunki, przygotujemy projekt i zaplanujemy wykonanie niezbędnych prac. Po wykonaniu montażu załatwiamy za Klienta zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Następnie, po 30 dniach skontaktujemy się z nim, aby upewnić się, że licznik został wymieniony na dwukierunkowy i wszystko działa, jak powinno. Pomagamy także w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój Prąd”.

Aby rachunki były jak najniższe, a obsługa i funkcjonowanie instalacji była jasna, gdy tylko Klient otrzyma pierwszy rachunek, sprawdzamy, czy jest zadowolony. Weryfikujemy fakturę za prąd i pomagamy przy wyborze taryfy na korzystniejszą, jeśli okaże się, że aktualna jest niedopasowana do harmonogramu zużycia Klienta.

Usługa Columbus Care została doceniona prestiżową nagrodą – godłem „Teraz Polska” jako kompleksowa usługa dostarczania i montażu instalacji fotowoltaicznej wraz z pozyskaniem finansowania, przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej i opieką nad rachunkami.

W panelach proponowanych przez naszego Partnera Firmę COLUMBUS ENERGY występuje Technologia MWT (Metal Wrap Through) .To innowacyjna technologia w fotowoltaice, polegająca na zastąpieniu srebrnych szynowodów (tzw.busbarów) łączących ogniwa na powierzchni tylną, miedziana warstwą przewodzącą. Technologie tę opanowała firma Sunport Power, która jest jednym z czołowych producentów paneli fotowoltaicznych typu MWT na świecie.  45,3% awarii ogniw fotowoltaicznych spowodowanych jest korozją, powstającą w miejscach lutowania busbarów. Zastosowana w panelach MWT unikalna miedziana warstwa przewodząca eliminuje konieczność zastosowania busbarów.

Panele MWT dostępne są w ofercie GO GREEN i GO FREE

Panele 340W Eging dostępne są w ofercie GOBLOO .

W naszych  instalacjach  wykorzystujemy  INWERTERY SOLIS.

 Inwertery te  cieszą się powodzeniem już w ponad 100 krajach na świecie, a jeden z nich zasila instalacje znajdującą się na Wieży Eiffla !!

W naszej ofercie znajdują się  inwertery sieciowe i inwertery hybrydowe. Inwertery hybrydowe umożliwiają korzystanie z domowego magazynu energii.

Inwertery Solis :

- Top 1 wśród inwerterów w Wielkiej Brytanii i top 2 wśród inwerterów w USA, Indiach i Brazylii

- Pierwszy producent inwerterów, który przeszedł testy niezawodności PVEL

- Długa żywotność urządzeń-ponad 20 lat

- 100% inwerterów jest testowanych przed montażem

- sprawność powyżej 97,5 %

  

 
Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 573 229 03 71