Pompa ciepła NIBE od Columbus Energy z dotacją rządowego programu Czyste powietrze !
30.10.2020

Pompa ciepła od Columbus Energy jako źródło energii, wykorzystuje energię odnawialną, zgromadzoną w powietrzu. Energia z zewnątrz (dolne źródło) dzięki czynnikowi chłodniczemu i odpowiedniemu sprężeniu, transportowana jest do źródła górnego, gdzie zamieniana jest na ciepło użytkowe. Pompa ciepła zasilana jest prądem. Jest on niezbędny do pracy sprężarki oraz grzałki. Najbardziej opłacalne jest uzupełnienie układu o instalację fotowoltaiczną, dostarczającą darmową energię elektryczną. To nie tylko korzystne ze względów finansowych, ale i ekologicznych.

Przy pompie ciepła najbardziej efektywne jest użycie niskotemperaturowych odbiorników jak ogrzewanie podłogowe, czy ścienne. Jeśli jednak Twój system ogrzewania oparty jest  na tradycyjnych grzejnikach,  nie trzeba ich wymieniać. Czasem konieczne jest tylko dołożenie kilku żeberek, tak by instalacja w pełni zaspokajała potrzeby.

Jako autoryzowany przedstawiciel Columbus Energy, pomożemy Ci w doborze odpowiedniej mocy pompy ciepła.  Na początek ustalimy całkowite zapotrzebowanie budynku na ciepło, a także na podstawie ilości i preferencji domowników oraz ilość energii potrzebnej do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Decydując się na zakup pompy ciepła z naszej oferty możesz skorzystać z dotacji rządowego programu Czyste powietrze w kwocie min. 14 100 zł.  Dotację tę od razu odliczymy od ceny urządzenia.

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami !

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70