Przerwy w dostawie prądu ?
23.10.2020

Z magazynem energii  nie będą Cię dotyczyć !

Fotowoltaika  + magazyn energii = Go Free

Go Free to połączenie instalacji fotowoltaicznej  z magazynem energii. Taki zestaw pozwala na wykorzystanie w 100 % produkowanego prądu. Dostarczona do magazynu energia elektryczna z Twojej instalacji fotowoltaicznej wraca do gniazdka wtedy, gdy tego potrzebujesz. Przy optymalnie dobranej mocy obu systemów, Twój dom będzie całkowicie samowystarczalny!!! Magazyn energii sprawdzi się zwłaszcza w miejscach, gdzie występują częste przerwy w zasilaniu. Dzięki funkcji backup, system pozwoli na podtrzymanie pracy urządzeń domowych i zabezpieczy je przed przepięciami. Już  nigdy nie będziesz martwić się rozmrożoną lodówką !!!

Wyprodukowany z paneli  prąd w pierwszej kolejności zasili urządzenia w Twoim domu, nadwyżka energii trafia do magazynu, a kiedy magazyn będzie pełny, pozostała część nadwyżki trafi do sieci, skąd 80 % wróci do Ciebie.

Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i pamiętaj, że słońce może pracować również dla Ciebie !!!

Otwórz się na niezależność i skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Skontaktuj się z nami
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na Wasze pytania, tak szybko, jak to możliwe.
Waty.com.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP 949 226 22 70